Čtvrťáci na Prašivé

V pátek 14.6. jsme se vypravili na výlet na Prašivou. Autobus nás odvezl na autobusové nádraží, kde jsme přestoupili na další autobus a jeli směr Vyšní Lhoty. Vystoupili jsme na zastávce Pod Prašivou, odkud jsme se po asfaltové cestě vydali nahoru. Počasí nám přálo a na cestu jsme nám svítilo sluníčko. Po cestě jsme se schladili v lesním potůčku. Netrvalo dlouho a po hodince jsme dorazili nahoru. Následoval odpočinek a svačinka na posilnění. Po svačince jsme si zašli koupit nanuky, a ještě si pohráli na prolézačkách. Nakonec jsme se zašli kouknout na výhled a pohoupat se na vyhlášenou houpačku a vyrazili jsme zase zpátky dolů na autobus. Jelikož jsme se i po cestě zpět zastavili u potůčku a celkem jsme se loudali, museli jsme se nakonec na zastávku trošku proběhnout. Autobus jsme však stihli a výlet jsme zakončili obědem v naší školní jídelně.

Čtvrťáci, p. uč. K. Čihánková, p. asistentka K. Mikušová

Poslední změna: 17.06.2024 - 11:48 Zpět