Třeťáci a závěr školního roku

Na úplný závěr školního roku jsme se vydali na procházku, kterou jsme završili piknikem.
Nejdříve jsme vyrazili směrem na Bezručovu vyhlídku (první malá přestávka, některé děti už bolely nohy), poté jsme pokračovali k Hájku a lesními cestičkami jsme dorazili až ke Kapli Panny Marie s památnou lípou. Koruna tohoto stromu nám tak poskytla stín, ve kterém jsme si rozprostřeli deky a vytvořili si tak místo našeho bohatého občerstvení. Děti si tak pochutnávaly na jablečném závinu, šnecích z listového těsta, Marlence a spoustě dalších dobrot.
Na zpáteční cestě jsme se tak ještě zastavili u pramene v Hájku, zde si děti mohly načerpat vodu.
Poté jsme se již vraceli pomaličku ke škole. Tempo návratu odpovídalo únavě dětí, a ta byla po této vycházce velká. Důležitá však byla velká spokojenost a nadšení dětí.

Třeťáci, p.uč. L. Jakobi, p.uč. V. Nováková, p.as. L. Kabuďová

Poslední změna: 27.06.2024 - 06:58 Zpět